1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Sherret me Noizy-n dhe Don Xhonin, Meriton Mjekiqi zbulon raportin që ka sot me reperët!

Meriton Mjekiqi i ftuar në një intervistë ka folur për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshëm, Noizy-n dhe Don Xhonin.

Sherret me Noizy-n dhe Don Xhonin, Meriton Mjekiqi zbulon raportin që ka sot me reperët! – AfterParty.

Ai që ka bërë bujë në rrjet ka qenë sherri i tij me Noizy-n dhe me grupin OTR, teksa në këtë intervistë Meritoni tregoi se është pajtuar me të gjithë anëtarët.

“Unë jam pajtuar me Noizyn dhe me pjesëtarët e tjerë të labelit të OTR. Jemi pajtuar në Prishtinë.

Edhe me Don Xhonin kam raporte të mira. Para disa javëve jemi takuar tek Big Bengu në studio. Me të gjithë flas me të gjithë e kam mirë”-tha ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit