1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Shefi i NATO-s nesër në Kosovë, Osmani e pret në takim

Nesër në orën 15:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit, do të ketë edhe konferencë për media.

“Mediat fillimisht do të marrin pamje nga takimi, ndërkaq më pas Presidentja Osmani dhe Sekretari Stoltenberg do të mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit