16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Sara publikon një detaj që i ka shpëtuar publikut në raportin e saj me Bardhin

- Advertisement -

Modelja që u bë pjesë e BBVA, Sara Gjordeni po shijon lidhjen më këngëtarin Bardhi.

Ata u takuan së bashku brena shtëpisë se ‘’Vëllait të madh’’, dhe vazhduan lidhjen e tyre edhe jashtë.

Sara ka publikuar një moment në rrjetin e tij social Instagram, ku e kuptoi se ai ishte i duhuri për të.

‘’The moment I knew …’’ ka qenë mbishkrimi i saj në videon e publikuar.

Sara dhe Bardhi kanë quar lidhjen në një nivel tjetër, ata presin që së shpejti të bëhen prindër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit