11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Sara Hoxha e shpreh hapur se e ka zemrën e thyer

- Advertisement -

Ndarja e Sarës dhe Ledrit u be temë shumë e komentuar në mediat rozë.

Dyshja po vazhdojnë jetën të ndarë, por me një vajzë të përbashkët.

Sara deri më sot nuk ka konfirmuar ndarjen nga Ledri.

Duksi që ajo po mban veshur, jep përgjigjjen e kërkuar që shumë kohë nga bukuroshja.

Një zemër e thyer e qëndisur mbi duksin e saj është përgjigjje që flet më shumë se çdo fjalë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit