8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Sara Hoxha blen shtëpi të re, zbulon se ku do të jetojë tani

- Advertisement -

Një nga influenceret e suksesshme është edhe Sara Hoxha e cila nuk mungon të publikojë stilin e jetesës së saj si dhe pak nga jeta e saj private.

Së fundmi, Sara ka postuar në Instagram një foto ku ka zbuluar se ka blerë një shtëpi të re në Tiranë dhe është e emocionuar pasi tani është edhe në zgjedhje të gjëravë që i duhen shtëpisë.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula fliten prej kohësh për ndarjen mes tyre, teksa dhe vet reperi ka konfirmuar zërat lidhur me këtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit