11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Sara eliminohet nga Big Brother VIP Albania, por bileta e kthimit ndryshon fatin e saj

Sara është banorja e Big Brother VIP e cila nuk ka arritur t’i shpëtojë eliminimit.

Ajo është larguar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por më pas është rikthyer pasi bileta e fatit nga “Lori Caffe” ishte vajtje-ardhje.

Pas eliminimit nga votat e publikut, Sara do të ketë mundësinë të tregojë dhe njëherë veten e saj në rikthimin në shtëpi.

Në momentin gjatë hapjes së biletës, Sara u përlot dhe u rikthye menjëherë në shtëpi.

Bardhi ishte banori që u mërzit më tepër nga dalja e Sarës, por gjithçka ndryshoi sapo pa që ajo u rikthye sërish.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit