25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Sara del nga shtëpia, shkëmben puthje pasionante me PM

- Advertisement -

Sara sonte ka dalë nga shtëpia e Big Brother VIP.

Publiku ka vendosur që Sara është ajo që duhet të largohet.

Ajo në fakt ishte në nominim bashkë me Dagz, i cili është koleg dhe shok i ngushtë me PM, me të cilin ajo ka krijuar një lidhje intime në shtëpi.

Në fund, në mes të dyve, publiku ka vendosur që të largojë Sarën.

Në momentin e parë që ajo ka shkuar në studio i ka kërkuar leje Arbanës për ta puthur PM, gjë të cilën e ka bërë menjëherë.

Sara dhe PM kanë pranuar se kanë ndjenja për njëri-tjetrin dhe pritet që lidhjen ta vazhdojnë jashtë shtëpisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit