13.3 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Santiana, Shqipja dhe Lumbardhi – banorët japin arsyjet për të cilat ata duhet të fitojnë çmimin

Secili banor i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2 e ka dhënë mendimin për njëri-tjetrin.

Për Santianën, banorët e tjerë në dhomën e rrëfimit thanë se është grua e fortë, dhe se ka gjetur forcë çdo herë për t’u kthyer në lojë përkundër sfidave që i pati brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Kurse për Shqipen një pjesë e banorëve thanë se është intelegjente pasi ka ditur që të luajë, por është quajtur edhe luftarake për shkak se sipas tyre ka ditur të luftojë për veten, por i është përmendur edhe aspekti se di të debatojë dhe se ka pasë shumë.

Po ashtu edhe për Lumbardhin banorët e tjerë thanë fjalë të mira, duke e quajtur si një person që nuk dorëzohet dhe se di të luajë. Por edhe duke u konsideruar i sjellshëm me të tjerë. /Klankosova.tv

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit