33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

“Santiago Bernabeu” gati për performancën e Taylor Swift, po punojnë 1 mijë persona

- Advertisement -

Taylor Swift do të performojë në skenën e madhe të Santiago Bernabeu në kuadër të turneut të saj botëror “The Eras Tour”.

Përgatitjet për skenën ku po punojnë më shumë se 1 mijë njërëz filluan të shtunën në mëngjes për performancën e 29 dhe 30 majit.

Ajo që po raportohet nga mediat në Spanjë është lidhur me detajet rreth koncertit që nuk guxojnë të zbulohen.

Punëtorët e stadiumin nuk guxojnë të japin asnjë lloj informacioni minimal për koncertin.

Ndryshe, dy ditë pas koncertit të dytë do të luhet finalja e Champions League që do të shfaqet në ekranin gjigant të “Santiago Bernabeut”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit