26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Sabri Kiçmari nis punën si ambasador i Kosovës në Japoni

- Advertisement -

Sabri Kiçmari ka arritur në Tokio të Japonisë për të filluar punën e tij si ambasador i Kosovës në këtë shtet.

I ngarkuari me punë në ambasadën e Kosovës në Tokio, Arber Mehmeti i ka uruar mirëseardhje Kiçmarit në ambasadë.

“Mirëseardhje dhe punë të mbarë Ambasador Prof.Ass.Dr. Sabri Kiçmari”, ka shkruar Mehmeti.

Mirëseardhje dhe punë të mbarë Ambasador Prof.Ass.Dr. Sabri Kiçmari.

Posted by Arber Mehmeti on Wednesday, January 5, 2022

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit