16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Sa romantike, Luizi suprizon Kiarën (Video)

- Advertisement -

Kiara ka ndarë në instagramin e saj një moment mjaft të ëmbël me Luizin.

Në video shihet që artisti i dhuron moderatores nje varese dhe i këndon këngën e saj të preferuar, teksa kjo e fundit po e filmonte.

Një moment kaq romantik nuk kishin si mos ta ndanin me ndjekësit!

 

 

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit