26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Sa pritet të kushtojë unaza Samsung Galaxy

- Advertisement -

Për unazën inteligjente të Samsung-ut, Galaxy Ring, është folur që kur është prezantuar dhe informacioni më i fundit në një sërë informacionesh ka të bëjë me çmimin e kësaj pajisjeje.

Siç njoftoi në Twitter Yogesh Brar, i cili shpesh publikon informacione të brendshme nga bota e teknologjisë, Samsung Galaxy Ring do të kushtojë midis 300 dhe 350 dollarë në Shtetet e Bashkuara.

Brar tha se kjo është një “pjesë mjaft e shtrenjtë e teknologjisë” dhe më parë ishte spekuluar se çmimi mund të ishte më i ulët se konkurrenti i tij, “Unaza Jonë”, por duket se do të jetë në një gamë çmimesh të ngjashme.

Përveç këtij informacioni, ka pasur edhe një raport se një abonim do të jetë i disponueshëm për përdoruesit që duan të përdorin të gjitha funksionet e aplikacionit Samsung Health.

Kjo pajisje është menduar kryesisht për të monitoruar shëndetin e përdoruesit, dhe fillimisht u prezantua si një aksesor i Galaxy Watch dhe do të jetë i disponueshëm në tetë madhësi të ndryshme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit