-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Ryva Kajtazi pozon në diellin e Dubait, ndërsa ekspozon linjat trupore në plazh

E njohur për estetikën e saj personale dhe stilin unik, Ryva ka ndarë disa imazhe tërheqëse në llogarinë e saj në Instagram për ndjekësit e saj të shumtë.

Në fotografitë që bëjnë bujë në rrjet, interpretuesja e hitit “Barnatorja” shfaqet me një bikini njëpjesëshe, duke vënë në pah linjat e saj trupore dhe duke shijuar diellin e Dubait.

Foto: Ryva Kajtazi/Instagram

Imazhet, të cilat janë marrë pranë bregdetit që përqafon qytetin e mrekullueshëm të Emirateve të Bashkuara Arabe, japin një shije të jetës luksoze dhe të rilindur që ofron ky vend.

Prania e saj në një nga destinacionet më të lakmuara për pushime është një dëshmi e mënyrës së saj të të jetuarit me pasion dhe të shijuarit çdo moment në maksimum.

Foto: Ryva Kajtazi/Instagram

Ryva përndryshe kohëve të fundit është fokusuar më shumë te fusha e saj e studimit – aktrimi, duke lënë paksa anash angazhimet në muzikë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit