29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë, publikohen pamjet

- Advertisement -

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Kjo ka ndodhur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Kjo ka ndodhur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

Në Fshatin Nishor Suharekë një shtëpi është përfshi nga zjarri, intervenimi shpejt nga zjarrfikësit lokalizon zjarrin pa dëme të mëdha. Zjarri ka ndodhur nga goditja rrufesë” thuhet në njoftimin e Organizatës Vullnetare, Zjarrëfikësit dhe Shpëtimi.

 

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit