31.2 C
New York
Friday, June 21, 2024

Buy now

Rrjeti u bë lëmsh, por Bora e tha vetë: Nuk jam shtatzënë!

- Advertisement -

Lajmi se Bora Zemani është shtatzënë bëri xhiron e rrjetit.

Por këtë të premte në “Cherry on top”, ajo ka zbuluar se nuk është shtatzënë (akoma) dhe kur të jetë do ta tregojë vetë.

“Në fakt kam dy vite që i vë me frikë duart në bark, se në momentin që prek barkun tim me duar jam menjëherë shtatzënë. Nuk jam akoma shtatzënë, kur të jem e sigurt që do e tregoj”, ka thënë Bora.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit