33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Ronaldo: Krenar që jam kthyer për të përfaqësuar Portugalinë

- Advertisement -

Cristiano Ronaldo do të paraqitet në Kampionatin Evropian për të gjashtën herë rekord pasi është përfshirë në skuadrën e Roberto Martinez.

39-vjeçari në mediat sociale shprehi krenarinë e tij pasi është gati të përfaqësojë Portugalinë për herë të gjashtë në Gjermani, pasi u emërua në skuadrën prej 26 lojtarësh të Roberto Martinez për Euro 2024.

Në Instagram, Ronaldo ndau një fotografi të tij me fanellën e re të Portugalisë dhe shkroi një mbishkrim ku shkruhej: “Krenar që jam kthyer për të përfaqësuar Portugalinë në Euro. Le të shkojmë me të!”, shkruan Goal.com.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit