11.9 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Romeo në lidhje me Arta Nitaj?

- Advertisement -

Fundin e vitit 2021 shumë personazhe publike e kanë pritur pushime jashtë vendit.

E destinacioni i shumë artistëve ishte Dubai.

Modelja Arta Nitaj vendosi që këto ditë të ftofta t’i shijojë në të nxehtin e madh të Dubait. E me të ishin edhe modelet e tjera Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj.

Por përveq tyre edhe aktori Romeo Veshaj kaloi fundvitin në Dubai.

Jeta e të dyja paleve shpesh ka bërë me lidhjet e tyre.

Por së fundi po dyshohet se Arta Nitaj po shoqërohen në Dubai edhe nga Romeo.

Të dy kanë postuar foto nga i njëjti vend dhe në të njëjtën ditë.

Asnjëri nga ta nuk kanë postuar ndonjë foto të përshkakët po vetëm dihet se Dubai po i dëfren ata.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit