9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj

- Advertisement -

Boksieri Robin Krasniqi ka bërë të ditur se lufta e tij e ardhshme do të jetë me 4 maj 2024.

Ai ka thënë se kundërshtari do ta njoftojë më vonë.

“Te dashur miq dhe shokë Ndeshja ime e radhes do te jete me 4 May 2024 Kundershtari do te shpallet me vonë”, shkroi Krasniqi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit