31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Robin Krasniqi e bashkëshortja e tij po presin të vijë në jetë fëmija i tyre i dytë- Postojnë foton e rrallë

- Advertisement -

Boksieri i njohur nga Kosova, Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Marigona, ka njoftuar se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Marigona përmes një postimi në Instagram.

“Po, bebi i dytë po vjen. Mezi pres të të takoj”, shkroi bashkëshortja e Robin Krasniqit në postimin e saj.

Krahas lajmit, ajo gjithashtu edhe një foto me ndjekësit, ku pozonte bashkë me boksieri e njohur kosovar.

Relacioni i tyre është gjithmonë temë diskutimi në shtypin rozë, prej kur dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit