25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Robert Berisha hedhë dyshime për 100 mijë euroshin e Big Brother Vip

- Advertisement -

Roberti ka folur edhe për Big Brother Vip.

Këngëtari dhe moderatori kosovar Robert Berisha ka folur edhe për spektaklin më të shikuar shqiptar, shkruan lajmi.net.

I ftuar në emisionin “Pikë”, Roberti ka treguar se a do pranonte të bëhej pjesë e BBV.

Ai tha se një gjë të tillë s’do e bënte vetëm në rast se paguhet.

“Të lë unë vajzën time dhe emisionin tim për të hyrë e për t’i bërë show Top Channel. Kur nuk paguhem nuk kam pse ta bëj”- u shpreh Berisha.

Ai po ashtu preku dhe temën më të nxehtë të momentit, për pagesën që u bëhet banorëve të realityshow-t për qëndrimin në Big Brother.

Berisha u shpreh se askush nuk paguhet për të qëndruar aty brenda, madje ai dyshon se banori fitues vështirë të marrë edhe çmimin e madh, ashtu sikurse thuhet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit