30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Rita Ora shkëlqen me performacën në “Mighty Hoopla 2024”

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka shklqyer me performancen në “Mighty Hoopla 2024” në Brockwell Park.

33 vjeçarja u shfaq e veshur me një ‘crop-top’ ngjyrë të bardhë dhe një palë gjinse ngjyrë të kuqe.

Rita e përfundoi veshjen e saj me një palë geta të zeza me shkëlqim dhe çizme të zeza në stil punk me shkëlqim, deri poshtë gjurit.

Rita performoi këngën “Your Song” dhe gjithashtu debutoi “Ask And You Shall Receive”.

Rita Ora, 33, stunned in mustard hot pants and a white crop top as she performed at Mighty Hoopla 2024 in Brockwell Park on Sunday

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit