-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Rita Ora e ndjek ndeshjen e ragbit e shoqëruar nga tenisti serb Novak Djokovic

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, e ndoqi nga afër një ndeshje ragbi.

Ajo madje ishte e shoqëruar nga tenisti serb, Novak Djokovic.

Për disa momente, kamera ishte e fokusuar te ta dhe reaguan të dy pasi e panë këtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit