30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Rita dhe Fidani sjellin “Kalle për dashni”

- Advertisement -

Rita dhe Fidani kanë sjell një projekt të ri veror.

“Kalle për dashni”, ata vendosën që ta titullojnë këngën e tyre.

Dëgjojeni këngën e plotë duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit