-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Rindizet sherri me Madonnen, 50 Cent e krahason me një milingonë: Shihni çfarë trupi ka!

Madonna dhe 50 Cent është sherri më i fundit mes VIP-ave në botë.

Reperi i është rikthyer dramës së vjetër me Madonna-n, duke kritikuar trupin e saj gjatë performancës në turne me një milingonë.

Ai shkroi në Instagram: “Kush dreqin e bën këtë? Ajo është e pasur, si dreqin s’e rregullon (këtë?). Dua emrin e doktorit tani!”.

Megjithatë, postimi i tij mori shumë komente negative. Njerëzit nuk e quajtën aspak shaka të bukur postimin e tij. “Është shumë e trishtë që një burrë sulmon një grua, duke e kritikuar për trupin. Turp të të vijë!”, shkroi dikush.

“Unë pyes veten se kush të pyeti? Mjaft e bullizove mbretëreshën e popit”, u shpreh dikush tjetër.

50 Cent dhe Madonna kanë një histori me një debat të vjetër online, i cili ka nisur po ashtu nga reperi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit