20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Rikthehen në Big Brother katër banorët më të votuar nga publiku

Një televotim u hap brenda kësaj nate, ku katër nga ish banorët më  të votuar nga publiku, do të kishin mundësi për t’u bërë edhe njëherë tjetër pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP.

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit