31.2 C
New York
Friday, June 21, 2024

Buy now

Rike nuk kontrollon dot nervat, pas debatit me Julin nis të përplasë gjërat në tokë!

- Advertisement -

Rike me Julin kanë qenë më së shumti në këto ditë qëndrimi në shtëpinë e “BBVIP” aleatë, megjithatë situata të caktuara mesa duket që edhe ata ta humbin durimin dhe të nisin debatet me njëri-tjetrin, ashtu sic ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme, teksa ka qenë Rikja që në fakt ka tërhequr vëmendjen me reagimin e saj mjaft të ashpër.

nga ajo cfarë vihet re, Juli i bën “moral” Rikes dhe i vë në pah lojën që bën, ndërkohë që kjo e fundit nuk është dakort dhe bëhet agresive, sidomos kur krahasohet me banorë të tjerë, ndërsa nervat e “tradhëtojnë” dhe nis edhe të përlasë gjëra në tokë.

Pjesë nga debati:

“Juli: Je si Françeska dy, të ka bërë si vetja, unë nuk di të flas më. Unë bëj pyetje ti…

Juli: Ti nuk prekesh fare, madje të vjen mirë kur ta them dhe që po e bëj këtë se kjo është loja jote. I hip tjetrit sipër dhe do të dalësh atje që zihesh me njerëzit pse nuk më lënë të flas. Është turp i Zotit, 200 ditë brenda.

Rike Roçi: Ti ke tre muaj që flet si gjel dhe të kemi lënë. Unë i hip tjetrit sipër që nuk flas fare? Ik me se çave kokën.

Juli: Është turp të dalësh atje me faktin pse nuk më le të flas.

Rike Roçi duke bërtitur: Jo se nuk është ashtu, sepse mendoni që jam e influencuar edhe nuk jam e influencuar, më çmendët, më çmendët. (Merr dhe hedh kutitë e make up me forcë në tokë).

Juli: Çfarë je duke bërë? Ajo është me nerva dhe kujton se ia kemi fajin neve…”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit