10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Rihanna me djalin e saj, dyshe e pandashme

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur, me famë botërore, Rihanna, ka bërë një dalje publike si rrallë herë me djalin e saj.

Shihet në foto se djali i saj i parë, është rritur aq shumë, dhe me nënë e tij, janë bërë një dyshe e pandarë.

Përndryshe Rihanna ka ndryshuar pamje, por si gjithnjë, duket mbresëlënëse.

Rihanna sure is one stylish mother even when she is off the red carpet. The 36-year-old Diamonds hitmaker was seen in a very hip outfit when going on a rare outing with her toddler son RZA on Thursday at BallnBounce Kids Playhouse in Los Angeles

The kid could not compete with his mother, however, who is the queen of offbeat glamour done right

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit