11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra janë kryefjala e pranverës

- Advertisement -

Rihannna është bërë bionde! Prit! Ka prerë edhe flokët në modelin pixie, duke rikthyer në vëmendje modelin të cilin ose e duam, ose e urrejmë.

Rihannna është bërë bionde! Prit! Ka prerë edhe flokët në modelin pixie, duke rikthyer në vëmendje modelin të cilin ose e duam, ose e urrejmë.

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra

Këngëtarja 36-vjeçare u fotografua nga paparacët, e veshur me rroba të gjera dhe një palë taka Gucci, ndërsa dukej e lumtur. Ajo e kompletoi look-un me një çantë të lezetshme, syze dhe sigurisht, bizhuteri me diamantë.

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra

Trendi i flokëve të shkurtra ka nisur, pasi edhe Gigi Hadid, me prerjen e saj bob dhe Kylie Jenner i janë bashkuar trendit.

Gigi

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra

Kylie

Rihanna bën ndryshimin drastik dhe na tregon se flokët e shkurtra

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit