15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Ribashkohet grupi i “Spice Girls”, por për të festuar ditëlindjen e Victorias

- Advertisement -

Të pesë anëtaret e “Spice Girls” janë ribashkuar, ndoshta jo siç e prisnit.

Të shtunën mbrëma, Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner dhe Melanie Chisholm, e njohur më mirë si Posh, Scary, Baby, Ginger dhe Sporty Spice, u mblodhën për të festuar 50-vjetorin e Victorias në Londër.

Miket festuan sikur të ishte viti 1997, duke performuar këngën e tyre klasike, “Stop”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit