9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Rexhep Selimi feston sot ditëlindjen e 53-të

- Advertisement -

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, feston sot ditëlindjen e tijtë 53-të.

Ndonëse larg familjes prej kohësh, bashkëshortja e tij, Shqipe Mehmeti Selimi, u kujdes si çdo vit, ta uroj atë përmes rrjeteve sociale.

“Gëzuar ditëlindjen R’10”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e Selimit në kohën kur ishte ushtar.

Rexhep Selimi bashkë me Hashim Thaçin, Kadri Veselin dhe Jakup Krasniqi po mbahen në paraburgim në Dhomat e Specializuara në Hagë pasi akuzohen për krime lufte.

https://www.facebook.com/share/p/Z1mS8iVTC6sEoPYk/?mibextid=oFDknk

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit