27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Reagon për herë të parë Meriton Mjekiqi pas finales së “Big Brother VIP 3”

- Advertisement -

Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë ditën e sotme pas finales së “Big Brother VIP 3”.

Përmes një videoje të postuar në Instagram ai ka falenderuar mbështetësit e tij për mbështetjen në këtë aventurë.

“Në fakt sot po e shijoj ditën. Kam pushuar, kam fjetur. Jam mirënjohës që keni besuar se unë mund të vija deri këtu ku arrita. I ajm mirënjohës çdo familjeje shqiptare dhe çdo shqiptari kudo në botë që më keni votuar. dhe ju falenderoj shumë për çdo gjë. Jua dua pa masë.”

https://www.instagram.com/reel/C7eets9NtSF/?igsh=MXZoaW9rYzFsaDFrNw==

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit