0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Reagon Ledri pas lajmeve të fundit për lidhjen e tij

Lidhja e tij me Sarën u komentua shumë këto ditë në media rozë.

Ndarje, apo krizë mes tyre ende nuk dihet, pasi që asnjëri prej tyre nuk ka reaguar publikisht mbi këtë qështje.

Ledri sot për herë të parë pas lajmeve të shumti mbi të dhe Sarën ka postuar një foto në Instagram dhe kjo për të paralajmruar këngën e tij të re.

A do jetë ky një dedikim për dashuri apo jo ?

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit