7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Reagimi i Kiara Titos pas lajmeve për shtatzëninë e saj

Prej javësh aludohet se Kiara dhe Luizi do bëhen prindër për herë të parë. Sipas disa burimeve për revistën “Who” thuhet se ditën e djeshme çifti ka organizuar edhe “gender reveal”, ku kanë zbuluar gjininë e bebit që është vajzë.

etë çifti duket se ka vendosur mos ta bëjë publik lajmin e ëmbël, duke e mbajtur atë sa më private.

Ditën e sotme moderatorja ka postuar në InstaStory një foto të bashkëshortit të saj duke pirë kafe gjatë kohës kur ka qenë në “BBV”, ndërsa dukej shumë i lumtur.

“Mirëmëngjesi” – ka shkruar Kiara krahas fotos, si një reagim indirekt ndaj lajmeve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit