29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Rama publikon pamje të rrugës Orikum-Dukat: Investim infrastrukturor që i shërben flukseve turistike

- Advertisement -

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar disa pamje të rrugës Orikum-Dukat, rrugë të cilën ai e quajti panoramike.

Ai përmes një postimi në Facebook tha se kjo rrugë është një investim infrastrukturor që i shërben flukseve turistike të këtij sezoni.

“Me rrugën panoramike Orikum-Dukat, një investim infrastrukturor që i shërben flukseve turistike të këtij sezoni, duke lehtësuar trafikun dhe shkurtuar distancat për në plazhet e bukura të jugut”, ka shkruar Rama.

pixel

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit