14.6 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Publikohet një video, ku dyshohet se Ilnisa dhe Meritoni kanë kryer marrëdhënie brenda BBVA

- Advertisement -

Të dielën është diskutuar për disa nga personazhet dhe për ish-konkurrentët e këtij formati.

Një video që ka marrë vëmendje gjatë kësaj kohe është ajo e Ilnisës dhe Meritonit, ku dyshohet se dyshja kanë kryer marrëdhënie brenda BBVA.

Këtë e ka ka komentuar edhe një ekspert i gjuhës së trupit, derisa ishte i ftuar në studio.

Veprimet e çiftit kanë lënë të dyshohet, ndonëse në studio situata që u krijua shkaktoi shumë të qeshura.

Në lidhje me këtë, Meritonit iu bë edhe një koment nga konkurrentët brenda, gjë të cilën e mohoi kategorikisht prezantuesi nga Kosova.

“Të vijë turp, e shpifur dhe turp”, tha ai duke ngelur i habitur nga ky aludim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit