8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Publikohet lista e Kosovës U19 për tri ndeshjet e prillit

- Advertisement -

Përzgjedhësja e Kombëtares së Kosovës U19, Albina Rrahmani, e ka publikuar listën e Dardaneve të reja, të cilat janë përzgjedhur për ndeshjet e radhës në kuadër të turneut kualifikues për Kampionatin Evropian U19 të vajzave.

Dardanet kanë udhëtuar sot për në Gjibraltar, ku do të zhvillojnë tri ndeshje, më 2, 5 dhe 8 prill.

Ndeshjet zhvillohen në stadiumin “Victoria” dhe kundërshtarët e Kosovës do të jenë Gjibraltari, Luksemburgu dhe Izraeli.

Lista:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit