8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Publikohen pamjet nga momenti i konfliktit në “Kolovicë”

- Advertisement -

 

Janë publikuar pamje nga momenti kur filloi konflikti mes dy grupeve në lagjen “Kolovicë”. Pamjet janë nga të shtënat me armë zjarri që kishte ndodhur në mesditë.

Ndërsa grupet e njëjta në mbrëmje u gjuajtën me armë përsëri. Aty mbeti I vdekur Egzon Haziri – 30 vjeç si dhe një kalimtare e rastit. 48 vjeçare.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit