24.8 C
New York
Friday, May 24, 2024

Buy now

PSG-ja rendit opsionet në vend të Mbappesë

- Advertisement -

Paris Saint-Germaini po kërkon dëshpërimisht një zëvendësues të denjë për Kylian Mbappenë.

Sipas Gazetta dello Sport, ata i kanë tre lojtarë në shënjestrën e tyre.

Bëhet fjalë për tre yjet e Serie A-së, Lautaro Martinezin, Victor Osimhenin dhe Rafael Leaon.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit