12.1 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

PSG e mbyll me humbje sezonin, Rashani luan titullar te Clermont

Paris Saint-Germain e ka mbyllur me humbje sezonin 2022/23 në Ligue 1.

Përkundër humbjes, PSG është shpallur kampion xhiron e kaluar, ndërsa java e fundit ishte sa për statistika.

Parisienët u mposhtën 2:3 nga Clermont, ku protagonist në golin e fitores ishte futbollisti kosovar, Elbasan Rashani.

Ai asistoi në golin e fitores të shënuar nga Kyei në minutën e 63-të. Kjo ishte ndeshja e fundit për Messin dhe Ramosin në fanellën e PSG-së.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit