14.7 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

PSG – Dortmund, formacionet zyrtare

Paris Saint Germain nis sonte kampanjën për këtë edicion në Ligën e Kampionëve dhe ka përballë vetës ekipin gjerman, Borussia Dortmund.

Tek të dyja taboret ka mungesa për shkak të lëndimeve, megjithatë trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Skrinar, Hernandez; Zaire-Emery, Ugarte, Vitinha; Dembele, Kolo Muani, Mbappe.

Dortmund: Kobel; Wolf, Hummels, Schlotterbeck, Sule; Brandt, Can, Sabitzer; Malen, Adeyemi, Ryerson.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit