13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Pse u nda nga Sara? Ja si u përgjigj Ledri Vula pasi i dha fund lidhjes me ish-partneren

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Nacionale”, ku ndër të tjera ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale.

I pyetur nga gazetari se si përfundoj lidhja me Sarën, ai u shpreh se nuk dëshiron të flasë për këtë çështje.

“Jo nuk do tregoj se pse jam ndarë”- tha ai.

Kujtojmë që disa muaj më parë Sara Hoxha dhe Ledri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë 3 -vjeçare, PoemBlu.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit