11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Pse njerëzit mendojnë se Ledion Liço ironizoi Arbana Osmanin?

- Advertisement -

Një deklaratë e bërë nga Ledion Liço mbrëmjen e djeshme po interpretohet si një thumbim ndaj Arbana Osmanit në rrjetet sociale.

Çfarë ndodhi është se Meri i tha Ledionit se është një nga moderatorët më të mirë. Dhe Ledioni iu përgjigj se këtë javë ka pasur shumë komente pozitive.

Më tej, shtoi se është vetë formati i Big Brother ai i cili të jep mundësinë që të ngrihesh në piedestal, e nëse ikën nga ai “merr për poshtë”.

“Big Brother qenka spektakli i vërtetë i prezantimeve. Nuk ka përtej prodhimeve të tjera, nga këtu fillon e merr tatëposhtë”- tha Ledioni.

Ndjekësit e reality show e shohim këtë deklaratë si kunjë për ish-moderatoren e këtij formati, Arbana Osmanin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit