28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Prokuroria tregon qartë se çështje qendrore e gjykimit janë krimet e kryera nga UÇK-ja, dhe jo nga individët siç pretendohet

- Advertisement -

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit