23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Projekt artistik, çfarë po sjellin ministrja Haxhiu dhe Edona Llalloshi?

- Advertisement -

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka njoftuar se do të lansohet projekti më i ri artistik “Deri kur” në bashkëpunim më këngëtarën e njohur Edona Llalloshi.

Ky projekt është mesazh shumë i fuqishëm për vetëdijësimin dhe zhdukjen e dukurisë së shëmtuar (Dhuna ndaj gruas) e cila është në lidhje me të gjitha viktimat të cilat janë vrarë nga bashkëshortët e tyre.

“Deri kur” organizohet nën patronatin e ministrës Haxhiu.

Ndërsa ka njoftuar së kjo do të mbahet me 18 prill, duke filluar nga ora 19:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit