9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Prishtinë: Shoferi i kamionit për grumbullimin e mbeturinave godet kolegun e tij, pëson lëndime të rënda trupore

- Advertisement -

Punëtori i një kompanie në Prishtinë, derisa ishte duke e vozitur kamionin për grumbullimin e mbeturinave, e ka goditur punëtorin e kompanisë.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK, ndërsa i dyshuari fillimisht është arrestuar e më pas është liruar në procedurë të rregullt.

“AKSIDENT TRAFIKU –  Rr. Tahir Zajmi, Prishtinë  30.03.2024-08:00. I dyshuari mashkull kosovar, punëtor i një kompanie, deri sa ishte duke drejtuar automjetin (kamion për grumbullimin e mbeturinave) nga pakujdesia  ka goditur punëtorin  e kompanisë, viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.  I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit  me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit