25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Princ Leka dhe e dashura e tij nuk fshihen më, kapen në momente intime në qendrën tregtare

- Advertisement -

Princi Leka dhe partnerja e tij e re, fotografja Blerta Celibashi, po jetojnë dashurinë e tyre dhe tani nuk fshihen më as në publik.

Së fundmi, çifti janë kapur mat në një qendër tregtare, ndërsa shkëmbejnë puthje dhe përqafime duke zbritur në shkallët elektrike.

Videoja po qarkullon në rrjet dhe duket se asnjëri prej të dyve nuk e ka kuptuar që po xhirohej.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit