23.8 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Presidenti Ademi takon presidentin e ri të Federatës së Futbollit të Holandës, dakordohen për bashkëpunim

- Advertisement -

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka takuar presidentin e ri të Federatës së Futbollit të Holandës,  Frank Paauwz, tē cilin e ka përgëzuar për zgjedhjen e tij në këtë pozitë, shkruan Scanner.

“Me presidentin e ri u dakorduam që të takohemi sërish për të nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi në disa fusha ndërmjet dy federatave”, ka njoftuar Ademi.

Postimi i plotë:

Me presidentin e ri të Federatës së Futbollit të Holandës, Frank Paauw. E përgëzova për zgjedhjen e tij në këtë pozitë dhe i dëshirova mirëseardhje në familjen e futbollit në kuadër të UEFA-së.

Me presidentin e ri u dakorduam që të takohemi sërish për të nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi në disa fusha ndërmjet dy federatave.

🇽🇰🤝🇳🇱 ⚽️

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit