26.1 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Presidenti Ademi takon përfaqësuesit e FIFA-s

- Advertisement -

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, të mërkurën ka pritur përfaqësuesit e FIFA-s, Carl Brown dhe Rozeta Kokalari.

Brown dhe Kokalrai, po qëndrojnë në Prishtinë që nga fillimi i kësaj jave, për procesin e auditimit të FFK-së nga FIFA si dhe për të parë ecurinë e projekteve të federatës për vitin 2023, që janë të lidhura direkt me FIFA Forward 3.0.

“Sot pata kënaqësinë të mirëpres përfaqësuesit e FIFA-s, Carl Brown dhe Rozeta Kokalari. Ata po qëndrojnë në Prishtinë që nga fillimi i kësaj jave, për procesin e auditimit të FFK-së nga FIFA si dhe për të parë ecurinë e projekteve të federatës për vitin 2023, që janë të lidhura direkt me FIFA Forward 3.0”, thuhet në njoftimin e FFK-së.

Sipas këtij njoftimi, projekte madhore të këtij programi ishin VAR si dhe ndriçimi i Kampit Nacional të FFK-së në Hajvali.

https://www.facebook.com/share/p/29qxvC1ghN7xqLwZ/?mibextid=oFDknk

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit