1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Porsche me ngjyrë kafe duket veturë e bukur

Pas Porsche 911 Stinger GTR Limited Carbon ngjyrë kafe qëndron kompania TopCar Design, dhe tani është prodhuar e shtata nga gjithsej 13 kopje të planifikuara.

Makinës i është dhënë një komplet i plotë i trupit me ngjyrë çokollate dhe komponentët e rinj përfshijnë një mbulesë të përparme me një spoiler të madh që ngrihet nga baza e xhamit të përparmë.

Hapjet e ajrimit janë në majë të parafangove dhe nga ana shihen pragjet e spikatura. Në pjesën e pasme ka një spoiler të madh, dhe gjithashtu ka një difuzor të madh me hapje trapezoidale për sistemin e shkarkimit.

TopCar Design në procesin e modifikimit të makinës instalon 84 komponentë të rinj, dhe çdo element karboni ka tre shtresa, të brendshmen e jashtme dhe dy strukturore.

Brendësia është gjithashtu e zbukuruar me detaje kafe, dhe në vende si mbështetësit e sediljeve anësore dhe pulti, kjo nuancë është më afër bakrit. Gjithashtu, ka shumë karbon në brendësi.

Është e nevojshme të ndahen deri në 150.000 euro për një Porsche të tillë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit