30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e dy personave të dyshuar për përdorim të armës

- Advertisement -

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e  personave që shihen në fotografi.

Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, Përdorim i armës apo mjetit të rrezikshëm, që ka ndodhur qershor të vitit 2023.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit